+ 86 15221069629
EN
kõik kategooriad

Näitus Uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Näitus Uudised

Suzhou Oriplase masinad osalevad Usbekistanis Plastexil 2019

Aeg: 2019-09-27 Tabamused: 1

Suzhou Oriplas Machinery kavatseb osaleda Plastex Usbekistan 2019'is. Näitus algab 9.-11. Oktoobril 2019. Selle aadress on 107, Amir Temuri tänav, Taškent, Usbekistan. Võite? Suzhou Oriplas Machinery boksis C88. Tervitame siiralt teie visiiti ja järelepärimist.

QQ pilt 20201229113030

Suzhou Oriplas Machinery Co., Ltd asub TaiCang ShuangFengi tööstusvööndis, Suzhou linnas. See on kõrgtehnoloogiline ja uuenduslik ettevõte, mis on pühendatud kõrg- ja keskklassi plastist ekstrusiooni vormimise seadmete uurimis- ja arendustegevusele. Töö ulatus on alates torude ekstrusioonimasinate tööstusest, profiilide ekstrusiooni masinatööstusest ja pelletiseerimismasinatest ning muudest rakendustest kuni seadmete kokkupanekuni, pakkudes lahendust ühe 、 kaksikruviga ekstruuderi, vormi ja muude allavoolu seadmete jaoks. Vastavalt klientide erinevatele vajadustele on spetsiaalse disaini väljapressimise tootmisliini pakkumine energiasäästliku ja intelligentse eelisega.

Võtame näitusele oma uusima torude väljapressimise liini ja tervitame külastama ja uurima. Saadame oma vaneminseneri ja kõige kogenuma müügimehe sinna oma tooteid külastajatele tutvustama. Nad vastavad kõikidele teie küsimustele professionaalselt, teades oma tehnoloogiat ja tooteid.

Oriplase ettevõtte juhtliikmete põhiliikmeteks on spetsialist, kellel on ekstrusioonitööstuses rohkem kui 20 aastat kogemusi.
Ettevõttel on tulevane innovaatiline arendustiim ning kvaliteetne ja kogenud mehaaniline 、 elektriline silumisjärgne müügimeeskond ning täiustatud mehaanilise töötlemise alus ja kaasaegne montaaži töökoda.

Kui olete huvitatud plastist väljapressimisest, HDPE torude väljapressimisest, PVC torude valmistamise masinast jne, võtke palun meiega ühendust või külastage meie boksi. Oleme parim HDPE torude valmistamise masinate tootja. Valige Oriplas, valige parim!