+ 86 15221069629
EN
kõik kategooriad

Näitus Uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Näitus Uudised

Oriplas ootab teid PLASTIVISION INDIA 2020-s

Aeg: 2019-11-11 Tabamused: 5

Oriplas kavatseb osaleda PLASTIVISION INDIA 2020. Näitus algab 16. – 20. Jaanuaril 2020. Aadress on Mumbai messikeskus. Näituste keskus asub Nesco Complexi maapealses maantees Western Express Highway, Goregaon, Mumbai. Oriplase leiate boksist C1-20. Tervitame siiralt teie visiiti ja järelepärimist.

5f2536abba3de

Seekord läheme näitusele oma proovitorude ekstrusiooniliinid.

HDPE / PP veevarustuse ja gaasivarustustoru ekstrusiooniliin:

Selle masina toodetud torudel on mõõdukas jäikus, tugevus ja hea paindlikkus, mädanemisvastane, stressivastane lõhenemine ja soodne kuumsulamine. Eelised muudavad selle suure läbimõõduga toru linnade vee- ja gaasitranspordisüsteemi eelistavaks tooteks.

Kahekordse seinaga gofreeritud torude masin:
Kahekordse seinaga gofreeritud toru kasutatakse peamiselt vee äravoolusüsteemi jaoks. PE ja PP jaoks saate valida suure efektiivsusega ühe- või topeltkruviga ekstruuderi. PVC jaoks saate valida koonilise kaksikruviga ekstruuderi või paralleelse kaksikruviga ekstruuderi.

India rahvusvaheline plasti- ja kumminäitus Plastivision India on alati olnud maailma kümne parema plastikunäituse hulgas ning säilitanud maailmas kõrge nähtavuse ja ulatusliku mõju. Rahvusvahelist India plastide ja kummi näitust korraldab kogu India plastide tootmise assotsiatsioon (AIPMA). India plasti- ja kautšukinäituse rahvusvahelisel näitusel demonstreerivad tuntud plastitööstuse ettevõtted plasttoodete masinate ja vormide kasutamist ning trükimasinate seadmete ja pakendimasinate seadmete käitamise demonstratsioone.

Suurepärase torude valmistamise masinate tarnijana suudab Oriplase ettevõte pakkuda kohandatud lahendusi ja vastata kiiresti kliendi nõudmistele; Võime pakkuda ka täielikku teenusevalikut erinevatele klientidele ning varasematest projekti tasuvusuuringutest 、 projekti kavandamine 、 toote positsioneerimine 、 töökoja planeerimine 、 masina paigaldamine 、 silumine 、 personali koolitus ja müügijärgne teenindus, et pakkuda soovitud kvaliteetseid tooteid.