+ 86 15221069629
EN
kõik kategooriad

Näitus Uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Näitus Uudised

Oriplas Machinery loodab teiega kohtuda 6. PAKPLAS Expo 2019-l

Aeg: 2019-10-31 Tabamused: 1

Suzhou Oriplas Machinery tegeleb alati parima kvaliteediga ja parema klienditeenindusega. Alates asutamisest on Suzhou Oriplas Machinery omanud suurt mainet sise- ja välisturul. Selleks, et üha rohkem inimesi kogu maailmas saaks meist rohkem teada, otsustame osaleda 6. PAKPLAS Expo 2019 messil. See toimub 4. – 6. Novembril 2019. Oleme professionaalne plastist ekstrusioonimasinate tootja. Ootame teid seal. Meie boksi number on A90. Tere tulemast järelepärimisele ja külastage meie boksi.

5f2538459c4c6

Pakistani plastitootjate liit on pühendunud Pakistani plastitööstuse demonstreerimisele kodu- ja välismaal, ergutades plastitöötlemistööstuse arengut, ühendades ja edendades ettevõtete vahelist koostööd ning edendades üksikisikute ja ettevõtete osalemist plastitöötlustööstuses ning plastikaubandus.

Aastal 2019 pole Pakistani plastmess mitte ainult plastitööstuse näitus, vaid pakub kõigi tööstusharude praktikutele võimalust tooteid näidata, õppida kasvu ja sotsiaalset suhtlemist kogu tööstusketis.

Võtame näitusele meie uusima plastist ekstruuderi masina ja PE torude valmistamise masina, et seda oma külastajatele näidata ja teavitada teid kõiki rohkem meie toodetest ja meie ettevõttest. Samal ajal saadame oma vaneminseneri ja kõige kogenuma müügimehe sinna oma tooteid külastajatele tutvustama. Nad vastavad kõikidele teie küsimustele professionaalselt, teades oma tehnoloogiat ja tooteid.

Suzhou Oriplas Machinery Co. Ltd asub Suzhou linnas Taicang Shuang Fengi tööstustsoonis. See on kõrgtehnoloogiline ja uuendusmeelne ettevõte, mis on pühendatud kõrg- ja keskklassi plastist ekstrusiooni vormimise seadmete uurimis- ja arendustegevusele. Töö ulatub torude ekstrusioonimasinatööstusest, profiilide väljapressimise masinatööstusest ja pelletiseerimismasinatest ning muudest rakendustest kuni seadmete kokkupanekuni, pakkudes lahendusi ühe-, kahekruviliste ekstruudervormide ja muude allavooluseadmete jaoks. Vastavalt klientide erinevatele vajadustele, pakkudes spetsiaalset disaini ekstrusiooni tootmisliini, mis on energiasäästlik ja intelligentne.