+ 86 15221069629
EN
kõik kategooriad

Näitus Uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Näitus Uudised

Oriplas osales 2020. – 10. Juunil Guangzhou rahvusvahelisel epideemia ennetamise materjalide ja seadmete messil 11

Aeg: 2020-08-12 Tabamused: 19
5f33afe88264c
10. juunil osalesime Guangzhou rahvusvahelisel epideemia ennetamise materjalide ja seadmete messil Guangzhou Poly World Trade Expo 4. saalis. Näitus kestis 2 päeva, näituse pindala oli 36,000 4 ruutmeetrit ja 600 näitusealat koos epideemiaga ennetustoodete näituseala, seadmete näituseala, tervikteenuse näituseala ja tooraine näituseala. Guangzhous oli rohkem kui 200 eksponenti, sealhulgas rohkem kui 6,000 ettevõtet ja eeldatav professionaalsete külastajate arv on XNUMX. Toimusid mitmed tegevused, näiteks "Epideemiaennetusmaterjalide otseülekande festival" ja "Epideemiatõrjematerjalide ekspordipoliitika seminar". See mitte ainult ei näita Hiina kvaliteetseid ja kvalifitseeritud epideemiavastaseid materjale kogu maailmas ning parandab Hiina kuvandit. tooted; samal ajal hõlbustab see ka kodumaist

ettevõtted, seotud asutused, ülemeredepartemangude valitsused ja kaubanduse esindajad, et suhelda otse kvaliteetsete ettevõtetega ja osta Hiina kvalifitseeritud epideemiavastaseid materjale, et parandada tõhusust ja vähendada kulusid, lahendada selle pakilised vajadused.

Toode, mida me eksponeerisime, on sulapuhutud riide tootmisliini seadmed. Maski südamikuks on sulatatud puhutud riie. Sulapuhutud riie on valmistatud peamiselt polüpropüleenist ja kiudude läbimõõt võib ulatuda 1 kuni 5 mikronini. Tühje on palju, struktuur on kohev ja võime kortsudele vastu panna on hea. Ainulaadse kapillaarse struktuuriga ülipeened kiud suurendavad kiudude arvu ja pinda pinnaühiku kohta, nii et sulapuhutud lapil on hea filtreeritavus, varjestus, soojusisolatsioon ja õliimavus. Seda saab kasutada õhus, vedelates filtrimaterjalides, isoleermaterjalides, absorbeerivad materjalid, maskimaterjalid, soojusisolatsioonimaterjalid, õli neelavad materjalid ja pühkimislapid.

WeChat Image_20201229091258